Siemens ET645HE17 iQ100 glaskeramikshäll
Siemens ET645HE17 iQ100 – 60 cm glaskeramikhäll med rostfri ram, touchControl, barnspärr, 4 highSpeed-zoner och 17 effektlägen. Stilren, exakt och enkel att underhålla.
-
Beskrivning
Siemens iQ100 ET645HE17 är en elegant 60 cm glaskeramikhäll i svart med rostfri stålram, designad för modern matlagning med precision och säkerhet. Utrustad med touchControl-panel för enkel styrning via fingertryck och barnspärr som minimerar risken för oavsiktlig aktivering.
Med fyra highSpeed-kokzoner, 17 effektlägen och 2-stegs restvärmeindikator, blir matlagningen både flexibel och trygg. Den släta ytan är lätt att rengöra, vilket gör den optimal både till vardags och fest.
-
Recensioner
Bli först med att recensera denna produkt!
Din recension:
För att skicka en recension måste du vara inloggad.
-
Om tillverkaren
Siemens är ett ledande globalt teknikföretag som har stått för teknisk spetskompetens, innovation, kvalitet och tillförlitlighet i mer än 175 år. Verksamt runt om i världen fokuserar företaget på intelligent infrastruktur för byggnader och distribuerade energisystem, samt på automation och digitalisering inom process- och tillverkningsindustrin.
- Produktblad
| Produkttyp | Glaskeramikhäll |
| Höjd | 48 mm |
| Djup | 513 mm |
| Bredd | 583 mm |
| Antal zoner | 4 st |
| För planmontering (Ja/Nej) | Nej |
| Boostfunktion (Ja/Nej) | Nej |
| Flexibla Zoner (Ja/Nej) | Ja |
| Ram (Ja/Nej) | Ja |
| Artikelnummer | ET645HE17 |
| Varumärke | Siemens |
Senast sedda produkter
Hitta tillbaka till favoriterna som du tidigare har besökt.