Siemens ER3A6AI10 iQ700 gashäll 30cm
Siemens ER3A6AI10 iQ700 – 30 cm domino-gashäll i svart glaskeramik med 6 kW duokombi-wok, stepFlame (9 nivåer), diskmaskinssäkra gjutjärnsstöd och avtagbara svärdsvred. Modern, exakt och lättstädad.
-
Beskrivning
Siemens iQ700 ER3A6AI10 är en kompakt 30 cm domino-gashäll i svart glaskeramik med elegans och precision i fokus. Utrustad med stepFlame-teknologi gör den att du kan ställa in lågan exakt i nio distinkta nivåer – perfekt för noggrann och kreativ matlagning.
Med en kraftfull 6 kW duokombi-wokbrännare (TurboWok) får du exceptionell effektnivå när det behövs, samtidigt som den extra platta designen med diskmedelssäkra gjutjärnsgrytstöd och avtagbara svärdsvred underlättar både matlagning och rengöring. Tack vare termoelektrisk säkerhetständning stängs gasen av om lågan slocknar för ökad trygghet i köket.
- 30 cm domino-gashäll i svart glaskeramik – elegant och platsbesparande design.
- StepFlame-teknik – exakt låganivåkontroll i nio steg.
- 6 kW dual wokbrännare – kraftfull och flexibel för snabb matlagning.
- Plan och slät design – modern look & lätt att rengöra.
- Diskmaskinssäkra gjutjärnsstöd – robusta och enkla att hålla rena.
- Avtagbara metallsvärdsvred – för smidig rengöring och bra grepp.
- Termoelektrisk säkerhetständning – stänger av gasen om lågan slocknar.
-
Recensioner
Bli först med att recensera denna produkt!
Din recension:
För att skicka en recension måste du vara inloggad.
-
Om tillverkaren
Siemens är ett ledande globalt teknikföretag som har stått för teknisk spetskompetens, innovation, kvalitet och tillförlitlighet i mer än 175 år. Verksamt runt om i världen fokuserar företaget på intelligent infrastruktur för byggnader och distribuerade energisystem, samt på automation och digitalisering inom process- och tillverkningsindustrin.
- Produktblad
| Produkttyp | Gashäll |
| Höjd | 104 mm |
| Djup | 520 mm |
| Bredd | 302 mm |
| Antal zoner | 1 st |
| För planmontering (Ja/Nej) | Nej |
| Boostfunktion (Ja/Nej) | Nej |
| Flexibla Zoner (Ja/Nej) | Nej |
| Ram (Ja/Nej) | Nej |
| Artikelnummer | ER3A6AI10 |
| Varumärke | Siemens |
Senast sedda produkter
Hitta tillbaka till favoriterna som du tidigare har besökt.