Miele Kylskåp för inbyggnad K 7126 E
Miele Integrerat kylskåp K 7126 E är ett högkvalitativt kylskåp för inbyggnad under bänkar med klassisk design, för de allra minsta utrymmena. Kylen inkluderar integrerat smart frysfack, LED-belysning och effektiv snabbkylning för mer komfort. Upplev ett stilrent kylskåp som garanterar utmärkt kylning av dina livsmedel!
-
Beskrivning
Tyska Miele är experter på köksdesign och tillverkar högkvalitativa hushållsprodukter som kännetecknas av lång livslängd och exceptionell prestanda. Deras produkter kombinerar innovativa funktioner med en estetiskt tilltalande design som ger ett stilrent inslag i varje kök.
Miele Integrerat kylskåp K 7126 E är ett högkvalitativt kylskåp särskilt anpassat för inbyggnad under bänkar, med en klassisk design som passar perfekt även i de minsta utrymmena. Kylskåpet inkluderar ett integrerat 4*-frysfack, underhållsfri LED-belysning och SuperCool-automatik för snabb kylning, vilket säkerställer optimal hållbarhet för dina livsmedel. Upplev en pålitlig och effektiv kylskåpslösning som inte bara garanterar utmärkt kylning, utan även bidrar med en stilren och funktionell detalj i ditt kök.
- Energieffektivitetsklass E
- Optimal och underhållsfri belysning av insidan med LED
Integrerat 4*-frysfack - Snabb nedkylning av livsmedel, tack vare SuperCool-automatik
Inkluderade tillbehör: Istärningslåda och Ägghållare
-
Recensioner
Bli först med att recensera denna produkt!
Din recension:
För att skicka en recension måste du vara inloggad.
-
Om tillverkaren
Upptäck kvalité och innovation med Miele hushållsapparater – från tvättmaskiner och diskmaskiner till kylskåp, ugn och allt för ditt kök – och välj dina favoriter redan idag!
Köp 4 och få 5! När du köper 4 produkter från Mieles sortiment får du en produkt gratis. Kontakta oss så hjälper vi dig med din beställning.Miele är en välkänd tysk tillverkare som specialiserar sig på högkvalitativa hushållsapparater. Företaget grundades 1899 och har byggt upp ett gediget rykte för att producera exklusiva produkter som kombinerar banbrytande teknologi, innovation och elegant design. Med sin hyllade produktion av lång livslängd och exceptionell prestanda är varumärket ett hållbart alternativ för alla kök. Hos Kitchens.se hittar du vitvaror såsom ugnar, induktionshällar, diskmaskiner, tvättmaskiner och kylskåp – alltid med harmonisk och stilsäker design.
- Produktblad
| Produkttyp | Integrerad kylskåp |
| Höjd | 874mm |
| Bredd | 541mm |
| Djup | 548mm |
| Vikt | 31,4kg |
| Volym | 119L |
| Färg | Lotusvit |
| Energieffektivitetsklass | E |
| Nischhöjd max | 881mm |
| Nischhöjd minst | 874mm |
| Nischbredd max | 568mm |
| Nischbredd minst | 560mm |
| Artikelnummer | 12269850 |
| Varumärke | Miele |
Senast sedda produkter
Hitta tillbaka till favoriterna som du tidigare har besökt.